herb
strona gl?wna
zalozyciele
charyzmat
o prowincji
medalik
do swietosci
dziela
p?jdz za mna
wydarzenia
galeria
archiwum
linki
kontakt

Wydarzenia

NA PIELGRZYMKOWYM SZLAKU....

W tym roku na pielgrzymi szlak, aż do trony Jasnogórskiej Pani, wyruszyły z Warszawy dwie grupy Sióstr:

1) 5 sierpnia - S Teresa KOZICKA, S. Ewa WOJDAT i S. Aneta ZAWADA - wraz z grupą z Bazyliki Świętego Krzyża (35. Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna)

2) 6 sierpnia - S. Ekonomka Agnieszka SZEREWICZ, S. Józefa STANKIEWICZ, S. Teresa DROZDOWSKA, S. Katarzyna JAKSA, S. Magdalena MÓWIŃSKA, S. Weronika WAGNER i Postulantka Justyna JAROŃ - wraz z grupą Warszawskiej Pieszej Pielgrzymki Akademickich Grup "17".

Siostry z Domu Prowincjalnego odwiedziły Pątników w Rawie Mazowieckiej i Michałowicach, przywożąc tradycyjnie nie tylko słowa zachęty i pozdrowienia, ale też coś ku pokrzepieniu...

RAWA MAZOWIECKA

   
       

MICHAŁOWICE

     
       

 
REKOLEKCJE PRZED UROCZYSTOŚCIĄ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
Dom Prowincjalny Sióstr Miłosierdzia
Warszawa, 22-24.05.2015 r. W tych dniach odbyły się w naszym Domu dni   skupienia, modlitwy, czuwania i przyzywania  światła, mocy Ducha Świętego. Uczestniczyło w nich kilkanaście dziewcząt z Siostrami z różnych wspólnot Prowincji.

        

 


MAJOWE WYJAZDY

W sobotę 9 maja 2015 S. Asystentka Elżbieta KOWALEWSKA, S.Katarzyna JAKSA, Postulantki oraz grupa Sióstr z kilku wspólnot i członkowie ich rodzin uczestniczyli w Pielgrzymce Rodzin Osób Powołanych i wspierających Powołania na Jasnej Górze.
Pani Jasnogórskiej zawierzamy nasze rodziny i nas same - a także te dziewczęta, które szukają swej drogi życiowej - oby były otwarte na Boży głos...

Druga grupa Sióstr z Domu Prowincjalnego z Warszawy, a także z Płocka udała się w przeciwną stronę, na północ  - do Nowego Wiecu, by uczestniczyć w VII Rocznicy Beatyfikacji Bł. S. Marty Wieckiej. Z roku na rok przybywa uczestników tej pięknej uroczystości... a S. Marta zawsze wyprosi piękną pogodę. Poniżej zamieszczamy link do lokalnego portalu, na którym można przeczytać obszerną relację.

http://www.kociewiak.pl/artykul/38883/fotorelacja-vii-rocznica-beatyfikacji-bl-s-marty-wieckiej-apostolki-pokoju


Copyright © 2009 Szarytki Prowincja Warszawska